میسلار واتر پوست چرب و مختلط

پاک کننده ارایش صورت، چشم و لب

200ml

محلول پاک کننده آرایش صورت، چشم و لب انژسل یک پاک کننده سبک و غنی است که آلودگی و ارایش را به ارامی از چشم و صورت پوست های چرب و مختلط پاک میکند. این محصول ضمن محافظت از فاکتورهای طبیعی پوست از جمله رطوبت موجب تنظیم PH پوست میگردد و به پوست التیام و ارامش میبخشد. عملکرد این محصول به گونه ایست که با پاکسازی عمقی منافذ و حذف چربی های مازاد پوست به کوچکتر شدن و بسته شدن منافذ و جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه کمک کرده و براقیت پوست های چرب و مختلط را کاهش میدهد. میسلار واتر انژسل یک محصول بر پایه آب میباشد که با جذب آلودگی ها و پاکسازی پوست حس نرمی، لطافت و شادابی را به پوست میبخشد.
با پد اغشته به محصول تمام صورت و چشم ها را از سـمت پایین به بالا و از جهت بیـرون روی پوسـت بکشید تا صورت کاملا تمیز گردد.

فندق افسونگر: فندق افسونگر به پاک سازی بهتر پوست کمک می کند، منافذ پوست را کاهش داده و باعث درخشان تر شدن پوست صورت می شود. حاوی مقادیر بالای آنتی اکسیدان می باشد که کمک به کاهش التهاب و بازسازی پوست می کند


عصاره تمشک قرمز: جمع کننده منافذ باز پوست صورت و شفاف کننده پوست.


گلیسیرین: حفظ رطوبت و نرمی پوست


زینک پى سى اى : خاصیت آنتی‌اکسیدانی زینک ، به تنظیم فعالیت «کراتینوسیت‌ها» کمک می‌کند.


عصاره مریم گلی: کنترل کننده چربی و سبوم، منبع غنی ویتامین A و کلسیم است که نقش مهمی در ترمیم و بازسازی روزانه سلول های پوست ایفا کرده و آنتی اکسیدان های موجود در این گیاه با مبارزه با رادیکال های آزاد به کاهش چین و چروک کمک میکند.

پاک کننده ایده ال و یک مرحله ای آلودگی ها و ارایش صورت، چشم و لب کنترل کننده چربی مازاد پوست و کاهش دهنده التهاب پوست های چرب و مختلط پیشگیری از بروز آکنه و کاهش براقیت پوست فاقد مواد صابونی، پارابن و الکل افزایش نرمی و رطوبت رسانی به پوست مناسب پوست های چرب و مختلط

تفاوت آنقدر واضح است که 75 درصد از افرادی که از این محصول استفاده کرده اند بعد از 1 هفته

رضایتمندی در پوست  خود را مشاهده کرده اند

کاهش عمق منافذ پوست

افزایش رطوبت

پاک کنندگی عمقی

متعادل کننده ph پوست ومات کننده