close-up-beauty-portrait-topless-woman-with-perfect-skin-natural-make-up-with-anti-aging-cream-dots-moisturize-firm-skin-eyes_343596-7831

دلایل به وجود آمدن تیرگی دور چشم

بهترین دورچشم برای رفع سیاهی

برای همه افراد جامعه، زیبایی بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است. همه در پی این هستند که با راهکارهای مختلف از جمله عمل های زیبایی و استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی، زیبایی خود را حفظ کرده و از پیری زودرس جلوگیری کنند.
یکی از عوامل موثر در زیبایی، داشتن چشمان زیباو پوست خوب صورت می باشد. تیرگی دورچشم باعث می شود که از زیبایی چشمان و در پی آن زیبایی چهره کاسته شود. بدین منظور برای پیشگیری یا از بین بردن تیرگی های دور چشم، یک‌سری راهکارها وجود دارند. تولید کنندگان مختلفی برای رفع این مشکل چاره اندیشی کرده و اقدام به تولید کرم های دور چشم نموده‌اند.
کرم ژل مناسب چروک دورچشم انژسل یکی از بهترین محصولاتی است که برای رفع سیاهی دورچشم و چروک آن تولید شده است. یکی از ویژگی های خوب این محصول این است که دارای خاصیت ضد چروک می باشد.
ترکیبات بکاررفته در این کرم دورچشم، باعث می شوند که پوست دور چشم کاملا بازسازی شده و لایه های پوست اطراف چشم، مستحکم شوند.
اسید فولیک بکاررفته در این محصول، باعث ایجاد شادابی و درخشندگی پوست دورچشم می شود. هیالورونیک اسید موجود در کرم نیز به عنوان آبرسان و مطوب کننده قوی و کلاژن ساز و ترمیم کننده عمل می کند.
ویتامین سی موجود در آن نیز کمک می کند که مایعات زیر چشم حفظ شوند و در نتیجه پف دورچشم و سیاهی های اطراف آن از بین بروند. از دیگر ترکیبات این محصول می توان به بادام شیرین، امگا 6 و اسید فولیک e و c اشاره کرد که کمک شایانی به رفع تیرگی و سیاهی دور چشم می کنند.
این محصول به طور کلی پرکننده خطوط پنجه کلاغی و چروک های اطراف چشم می باشد. با خاصیت آبرسانی که دارد آثار خستگی چشم را از بین می برد. باعث درخشان شدن پوست اطراف چشم می شود.

بهترین دورچشم

دلایل به وجود آمدن تیرگی دور چشم

خوب است در رابطه با دلایلی که باعث می شوند پوست دورچشم تیره شود اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید از تیرگی دورچشم جلوگیری کنید.
عوامل مختلفی باعث می شوند که پوست اطراف چشم تیره و سیاه شود. از جمله این دلایل عبارتند از:

• آلرژی:

داشتن حساسیت و آلرژی به برخی از مواد غذایی یا محصولات آرایشی که فرد استفاده می کند، منجر می شود که پوست اطراف چشم فرد دچار تیرگی هایی شود.
• رژیم غذایی نامناسب:

از دیگر عواملی که باعث می شوند اطراف چشم دچار تیرگی شوند و پوست این ناحیه شفافیت خود را از دست بدهد، رژیم غذایی نادرست است. به عنوان مثال مصرف زیاد مواد غذایی که دارای کافئین هستند و همچنین نمک در شب، باعث ایجاد این عارضه می گردد.
• سن :

عامل دیگر در این مورد، افزایش سن است. با افزایش سن، خاصیت ارتجاعی این ناحیه کاهش پیدا می کند در نتیجه در اطراف چشم، سیاهی ایجاد می شود.
• خواب ناکافی:

یکی از عوامل اصلی در ایجاد تیرگی دورچشم، خواب نامناسب و ناکافی است. برای جلوگیری از تیرگی اطراف چشم، در شبانه روز باید به میزان کافی استراحت کرد و خوابید.
• خستگی:

عامل رایج و شایعی که باعث ایجاد تیرگی دورچشم می شود خستگی است.
• قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید: زمانی که فرد طولانی مدت در معرض نور خورشید قرار می گیرد، ملانین بیشتری تولید شده در نهایت اطراف چشم فرد تیره و سیاه خواهد شد.
• ژنتیک:

ژنتیک و ارث نیز از جمله عواملی هستند که باعث سیاهی دورچشم می شوند.
• کم آبی بدن:

یکی از نشانه های کمبود آب در بدن، سیاهی دور چشم می باشد. در طول شبانه روز، نوشیدن آب به میزان کافی را فراموش نکنید!
علل ایجاد تیرگی در دور چشم محدود به موارد ذکر شده نیست. عوامل دیگری همچون برخی بیماری ها، مالیدن چشم، کم خونی، سیگار کشیدن، استفاده زیاد از قطره های چشمی و… نیز در ایجاد سیاهی اطراف چشم موثر هستند.

دلایل تیرگی دورچشم

کرم ژل دورچشم آی فرش، محصولی موثر در رفع تیرگی دورچشم

 

در این مطلب با دلایل ایجاد سیاهی دورچشم آشنا شدید. لذا سعی کنید با رعایت ‌یک‌سری نکات از ایجاد سیاهی اطراف چشم جلوگیری کنید. اما اگر دچار این مساله شدید، جای نگرانی نیست. ما به شما محصولی پیشنهاد می کنیم که در جلوگیری از سیاهی و رفع این تیرگی ها بسیار موثر می باشد.
کرم ژل دور چشم آی فرش با سرعت بالایی که در رطوبت رسانی به پوست دارد، باعث می شود که پوست دور چشم شما شاداب و درخشان شود. این محصول سرشار از آنتی اکسیدان است که از پوست دور چشم شما در برابر عوامل محیطی مراقبت می کند.
از ترکیبات فعال این محصول می توان به ویتامین e به عنوان مرطوب کننده و آنتی اکسیدانی قوی اشاره کرد.
ویتامین c موجود در کرم ژل دور چشم آی فرش نیز با حفظ مایعات زیر پوست باعث می شود که تیرگی ها از بین بروند.
مواد معدنی و ویتامین B5 و هیالورینک اسید نیز از دیگر ترکیبات این محصول می باشند. با استفاده از کرم ژل دورچشم آی فرش سد دفاعی پوست را بالا برده و از ایجاد تیرگی و چروک اطراف چشم جلوگیری کنید.

 

بهترین زمان استفاده از کرم های دور چشم

برای جلوگیری و رفع تیرگی و چروک های دورچشم،استفاده از محصولات مراقبتی امری ضروری است. مناسب‌ترین زمان برای استفاده از این محصولات، شب است. شب پوست به آرامش رسیده و شروع به بازسازی می کند. لذا استفاده از کرم دورچشم در این زمان نتیجه مطلوبی را در پی خواهد داشت. البته استفاده از این محصولات علاوه بر شب در صبح نیز توصیه می شود.

سن مناسب جهت استفاده از دورچشم

برخی افراد تصور می کنند زمانی که وارد میانسالی شدند باید از کرم دورچشم استفاده کنند. این تصور کاملا اشتباه است. ما باید قبل از به وجود آمدن تیرگی ها و چروک های اطراف چشم از محصولات مراقبتی استفاده کنیم. لذا از شروع جوانی استفاده از محصولات مراقبتی دور چشم به همه افراد توصیه می شود.

Add a Comment

REQUIRED FIELDS ARE MARKED *