برند آنژسل

برند آنژسل در سال ۲۰۲۰، برای نخستین بار و به کمک لابراتورهای پیشرفته و تیم متخصصین ایرانی و خارجی ، با بهره گیری از ترکیبات گیاهی و دریایی در محصولات خود جهت مراقبت از زیبایی پوست متولد شد.

نام UNJECELL در زبان دانمارکی از ترکیب دو اسم UNJE به معنی بازکردن و CELL به معنی سلول تشکیل شده است.

آنژسل با همکاری ۲۰۰ محقق از برترین دانشگاههای جهان همکاری داشته و توانسته با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا و با جایگزین کردن عناصر گیاهی به جای ترکیبات شیمیایی محصولاتی منحصربه فرد و با ترکیباتی با قدرت نفوذ بالا را تولید کند این برند با استفاده از تکنولوژی شوک سلولی به کار رفته در محصولات خود انتقال مواد اولیه پوشیده شده در مونوفسفولیپیدها را به عمقی ترین لایه های پوست که نیاز بیشتری به این مواد دارند را امکان پذیر میکند.

در این تکنیک ما اثربخشی و پایداری ترکیبات اصلی را همزمان با کاهش احتمال بروز حساسیت افزایش میدهیم این امر با توجه به تشابه ساختار مولکولی انتقال دهنده ها با غشای سلولی اتفاق میافتد؛ بنابراین با افزایش نفوذ در لایه های زیرین پوست نه تنها علائم ظاهری بلکه مشکل پوست را از ریشه حل کرده و اتری ماندگارتر بر روی پوست صورت میگذارد زل کرمهای آنرسل با فرمولاسیون همانند کنسانتره جهت درمانهای پوستی دارای قدرت شگفت انگیزی است و در واقع گام قدرتمندی در برطرف کردن مشکلات پوستی بر داشته است. برای کامل بودن محصولات انواع ژل ،کرم ها سرمها شوینده ها و ماسک نیز به زودی در سبد کالایی آنرسل قرار خواهد گرفت تا با یک فرمول ،مقتدرانه تمام مشکلات پوستی از جمله خشکی، افتادگی چروک، لک و… را برطرف مینماید و با استفاده از یک برنامه منظم بتواند مراقبت کاملی برای پوست مصرف کنندگان داشته باشد.

این محصولات به هیچ عنوان بر روی حیوانات آزمایش نمیشود و عاری از هر نوع هورمون پارابن و سیلیکون است.

برند آنژسل یکی از برندهای پیشرو ایرانی است که با حفظ کیفیت ،محصول توانسته محصولاتی بر پایه ترکیبات طبیعی تولید کند؛ به همین دلیل این ترکیبات ارگانیک، تجدیدپذیر و سازگار با محیطزیست بوده و حس طراوت و شادابی بسیار خوشایند و متفاوتی را به پوست شما هدیه میدهد.

در حال حاضر آنژسل خود را به عنوان برندی مدرن در حوزه زیبایی مطرح کرده و همواره با تأکید بر مأموریت خود و با شعار « آنژسل، زیبایی همیشگی»، همچنان پرقدرت و رو به جلو در حال حرکت است.

آنژسل همراه با تیم با تجربه و متخصص خود، کار خود را به طور رسمی از سال ۲۰۲۰ در قالب شرکت نهال زیبایی امروز آغاز نمود و در یک دوره زمانی کوتاه، توانست رشد چشمگیری در امر تولید محصولات با کیفیت و منحصربه فرد با پشتوانه تیم فرمولاسیون و برندینگ خود داشته باشد.

اعضای پرتلاش تیم آنژسل همواره در تلاش هستند تا به بازارهای جدید و عرصه های بین المللی راه یابند. این برند توانست با ورود خود به بازارهای GCC افتخار بزرگی برای این برند نویای ایرانی کسب کرده و به موفقیتی جهانی تبدیل شود برند آنرسل نه تنها یک برند منحصر به فرد بلکه یک لایف استایل لاکچری است که م شعی دارد روتینهای روزانه پوستی را به یک تجربه معنی دار برای مصرف کنندگان تبدیل کند هدف اصلی آنژسل تأمین سلامت پوست و بازگرداندن زیبایی طبیعی به تمامی عزیزانی است که به ما اعتماد کرده اند.