هرگز با میکاپ به رخت خواب نروید !

امروز می خواهیم در رابطه با همه باید ها و نباید های خوابیدن با میکاپ صحبت کنیم. اولین بهانه برای پاک نکردن آرایش ونشستن صورتتان خستگی است. میدانم روز خسته کننده ای گذراندین یا دیروقت است و از میهمانی آمدید و آنقدر خسته اید کهحوصله و انرژی پاک کردن آرایش تان را ندارید و تنها چیزی که دلتان میخواهد این است که خود را به تختتان برسانید.ولی وقتی این افکار و در سر می پرورانید یک لحظه عواقب خوابیدن با یه لایه سنگین که بر پایه مواد روغنی و چرب شیمیاییاست روی پوستتان را به خاطر بیاورید.هر اندازه خستگی و بی حوصلگی ارزش این را ندارد که سلامت پوست زیبایتان را به خطربیندازید. کوتاهی کردن در این موضوع به مرور زمان عواقب بسیار زیادی برای شما دارد.لایه های ضخیمی از محصولات آرایشی شیمیایی باعث میشود که سلول های پوست در زمان استراحت و خواب نتوانند بازسازی وترمیم خود را انجام دهند و منافذ پوست بسته می شوند و مانع رسیدن اکسیژن مورد نیاز به سلولها می شود. و به اصطلاحمی توان گفت راه تنفس پوست بسته شده و پوست راهی برای نفس کشیدن ندارد.و اگر این روند پاک نکردن آرایشتان به یک روتین و عادت تبدیل شود باید به شما بگویم پوستتان را در خطر خیلی جدی قراردادید و هرروز باعث آسیب بیشتر به آن می شوید.از لطافت پوست خود مراقبت کنید و از زیبایی همیشگی لذت ببرید.عواقب خوابیدن با میکاپ• اگر از افرادی هستین که با آرایش به تختتان میروید باید بگویم که متاسفانه شما هر لحظه باید منتظر حضور جوش وآکنه باشید و هیچوقت نمیتوانید پوستتان را صاف و یکدست و بدون آکنه ببینید زیرا شما با تمیز نکردن پوستتان باعث بستهشدن منافذتان شدید و شرایط را برای جمع شدن آلودگی و رشد باکتری های پوستی آماده کردید.و همین روند باعث ترشحبیش از حد چربی و ملتهب شدن پوستتان و بروز جوش های زیر پوستی می شود.

• از دیگر عواقب باید به خشکی و حساسیت پوست اشاره کرد. وقتی این میکاپ و آلودگی ها از سطح پوست پاک نمی شوند درروند آبرسانی طبیعی پوست مشکل ایجاد می کنند و سلول های مرده هم نمیتوانند به طور طبیعی لایه برداری شوند و منافذپوست هم که بسته هستند و هیچ رطوبتی جذب نمی شود و هیچ تبادل اکسیژنی صورت نمی گیرد.به این ترتیب پوست روز بهروز دهیدراته تر میشود. علاوه بر این ها چون آرایش را پاک نکردید پس قاعدتا هیچ محصول مراقبت پوستی هم استفادهنکردید و همه این ها عوامل ایجاد دهیدراته شدن پوستتان است.•یکی دیگر از این عواقب تیره شدن پوست است.که به مرور وقتی روند از بین رفتن سلول های مرده و جایگزینی سلول های تازهمختل می شود و آلودگی ها به عمق منافذ نفوذ میکند پوست شروع به تیره شدن میکند.این عمل به مرور زمان ظاهر پوست راکدر و خسته جلوه می دهد.

•و از دیگر عواقب جبران ناپذیر باید به پیری زودرس و چروک شدن پوست اشاره کرد. که یکی از اثرات ماندگار و آزاردهندهپوست است. این آرایش باقی مانده بر سطح پوست باعث انباشتگی آلودگی در محیط درونی پوست می شود.و این امر باعثمیشود سلول های پوستی در معرض رادیکال های آزاد موجود در محصولات آرایشی قرار گیرد که روند کلاژن سازی را به اختلالدچار می کند و تاثیر بسیار مخربی بر سلامت و زیبایی پوست به جا می گذارد..در نظر بگیرید علاوه بر این در کل طول روز همپوستمان تحت تاثیر زیان های بسیار زیادی قرار دارد مثل اشعه خورشید ،آلودگی و بسیاری از عوامل استرس زا که این روزهاهمگی تحت تاثیر آن ها هستیم. همین عوامل هم باعث شکستن کلاژن ها و در نهایت باعث ظهور چین و چرو کهای احتمالیروی پوست می شود.و باید بدانیم که کلاژن از مهم ترین عناصر جوانسازی است به این علت کاهش آن به روند پیری و چین وچروک سرعت می دهد.•از عواقب بسیار خطرناک دیگر مواد آرایشی پاک نشده آسیب به چشم هاست. هنگامی که با وجود محصولات آرایشی روی چشمها به خواب می روید باید بدانید در برابر سلامت چشم های زیبایتان ریسک بزرگی کردید و خارش و سوزش و ملتهب شدن چشمها ناشی از بروز عوارض اولیه هستند. و این مواد در طول خواب وارد چشم های شما می شود و در موارد وخیم تر مثل عفونت والتهاب و گل مژ و دیگر مشکلات خواهند شد. علاوه بر همه این مسائل باعث شکنندگی و خشک شدن مژه ها می شود و با ضعیفشدن ساقه و ریشه، مژه ها نازک می شوند و در نهایت ریزش آنها را در پی خواهد داشت.مطمئنا تا اینجا از اهمیت پاک کردن آرایش آگاهی کامل به دست آوردید و با رعایت کردن این نکات و داشتن یک روتین پوستیبه بهبود روند بازسازی و ترمیم سلول و تقویت پوست خود کمک می کنید.با پاک کردن میکاپ قبل از خواب زیبایی همیشگی را به پوست خود هدیه کنید.و دیگر زمان معرفی بهترین پاک کننده آرایش صورت و چشم پوست چرب و مختلط و خشک و نرمال آنژسل که قدرت پاککنندگی بسیار بالایی دارد رسیده است.

میسلار واتر پوست چرب و مختلط آنژسلپاک کننده ارایش صورت، چشم و لب

 

ویژگی محصول :محلول پاک کننده آرایش صورت، چشم و لب انژسل یک پاک کننده سبک و غنی است که آلودگی و ارایش را به ارامی از چشم و صورت پوست های چرب و مختلط پاک میکند. این محصول ضمن محافظت از فاکتورهای طبیعی پوست از جمله رطوبت موجب تنظیم PH پوست میگردد و به پوست التیام و ارامش میبخشد. عملکرد این محصول به گونه ایست که با پاکسازی عمقی منافذ و حذف چربی های مازاد پوست به کوچکتر شدن و بسته شدن منافذ و جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه کمک کرده و براقیت پوست های چرب و مختلط را کاهش میدهد. میسلار واتر انژسل یک محصول بر پایه آب میباشد که با جذب آلودگی ها و پاکسازی پوست حس نرمی، لطافت و شادابی را به پوست میبخشد.ترکیبات فعال و عملکرد آنها :فندق افسونگر: فندق افسونگر به پاک سازی بهتر پوست کمک می کند، منافذ پوست را کاهش داده و باعث درخشان تر شدن پوست صورت می شود. حاوی مقادیر بالای آنتی اکسیدان می باشد که کمک به کاهش التهاب و بازسازی پوست می کندعصاره تمشک قرمز: جمع کننده منافذ باز پوست صورت و شفاف کننده پوست.گلیسیرین: حفظ رطوبت و نرمی پوستزینک پى سى اى : خاصیت آنتی‌اکسیدانی زینک ، به تنظیم فعالیت «کراتینوسیت‌ها» کمک می‌کند.عصاره مریم گلی: کنترل کننده چربی و سبوم، منبع غنی ویتامین A و کلسیم است که نقش مهمی در ترمیم و بازسازی روزانه سلول های پوست ایفا کرده و آنتی اکسیدان های موجود در این گیاه با مبارزه با رادیکال های آزاد به کاهش چین و چروک کمک میکند.
مکانیزم عمل محصول:پاک کننده ایده ال و یک مرحله ای آلودگی ها و ارایش صورت، چشم و لب کنترل کننده چربی مازاد پوست و کاهش دهنده التهاب پوست های چرب و مختلط پیشگیری از بروز آکنه و کاهش براقیت پوست فاقد مواد صابونی، پارابن و الکل افزایش نرمی و رطوبت رسانی به پوست مناسب پوست های چرب و مختلط تفاوت آنقدر واضح است که 75 درصد از افرادی که از این محصول استفاده کرده اند بعد از 1 هفتهرضایتمندی در پوست خود را مشاهده کرده اند.
75% کاهش عمق منافذ پوست
70% افزایش رطوبت
80% پاک کنندگی عمقی
85% متعادل کننده ph پوست ومات کننده

میسلار واتر پوست خشک و معمولی آنژسلپاک کننده ارایش صورت، چشم و لب

ویژگی محصول :محلول پاک کننده آرایش صورت، چشم و لب انژسل یک پاک کننده سبک و غنی است که آلودگی و ارایش را به ارامی از چشم و صورت پاک میکند.این محصول ضمن محافظت از فاکتورهای طبیعی پوست از جمله رطوبت موجب تنظیم PH پوست میگردد و به پوست التیام و ارامش میبخشد. میسلار واتر انژسل یک محصول بر پایه آب میباشد که با جذب آلودگی ها و پاکسازی پوست حس نرمی، لطافت و شادابی را به پوست میبخشد.ترکیبات فعال و عملکرد آنها :فندق افسونگر: فندق افسونگر به پاک سازی بهتر پوست کمک می کند، منافذ پوست را کاهش داده و باعث درخشان تر شدن پوست صورت می شود. حاوی مقادیر بالای آنتی اکسیدان می باشد که کمک به کاهش التهاب و بازسازی پوست می کندگلیسیرین: حفظ رطوبت و نرمی پوستزینک پى سى اى : خاصیت آنتی‌اکسیدانی زینک ، به تنظیم فعالیت «کراتینوسیت‌ها» کمک می‌کند.عصاره مریم گلی: منبع غنی ویتامین A و کلسیم است که نقش مهمی در ترمیم و بازسازی روزانه سلول های بدن ایفا کرده و آنتی اکسیدان های موجود در این گیاه با مبارزه با رادیکال های آزاد به کاهش چین و چروک کمک میکندعصاره آویشن: میتوان به پاکسازی عمیق پوست صورت، از بین بردن دانه‌های سرسیاه ، کاهش سموم پوستی و افزایش گردش خون پوست صورت اشاره کرداوره: لایه برداری مناسب لایه شاخی، بر طرف کننده خشکی پوست

مکانیزم عمل محصول: پاک کننده ایده ال و یک مرحله ای آلودگی ها و ارایش صورت، چشم و لب استفاده آسان و سریع بدون نیاز به آبکشی پاک کننده با خاصیت مرطوب کنندگی، بدون نیاز به آبکشی حفظPH طبیعی پوست مناسب پوست های نرمال و خشکتفاوت آنقدر واضح است که 80 درصد از افرادی که از این محصول استفاده کرده اند بعد از 1 هفته رضایتمندی در پوست خود را مشاهده کرده اند.

80% پاک کنندگی عمقی
85% متعادل کننده ph پوست

80% افزایش رطوبت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *