از چند سالگی ضدچروک بزنیم؟

از چند سالگی کرم ضد چروک بزنیم؟

 

از چند سالگی کرم ضد چروک بزنیم؟

خیلی از افراد با توجه به میزان چروک های موجود در روی پوست، سن یکدیگر را تشخیص می دهند. انواع چروک های پوستی به خصوص در صورت می توانند، زیبایی افراد را تحت تاثیر قرار دهند. به همین دلیل افراد باید از یک محدوده سنی مشخصی از یک کرم ضد چروک مناسب با ترکیبات موثر و سالم استفاده کنند.

افراد در سنین مختلف متوجه ایجاد خطوطی با عمق های مختلف در ناحیه پیشانی، زیر چشم ها، کنار لب ها و … می شوند. این خطوط نشان از چروکیده شدن پوست آنها می باشد.

 

نحوه ایجاد چروک بر روی پوست و ضرورت استفاده از کرم ضد چروک

پوست دارای سه لایه اپیدرمی، درمی و هیپودرم است که هر کدام می تواند نقش زیادی در چروک شدن پوست داشته باشند.

کلاژن نیز نوعی پروتئین می باشد که در لایه درمی پوست قرار دارد و مهم ترین ماده تاثیرگذار در چروک شدن و یا عدم چروک شدن پوست می باشد.

پروتئین کلاژن خاصیت کشسانی پوست را حفظ می کند و فاصله بین سلول های پوست را با استفاده از آب و مواد مغذی پر می کند و مانع ایجاد چروک و افتادگی پوست می گردد.

به همین دلیل میزان تولید این پروتئین می تواند در ایجاد چین و چروک های سطحی و عمقی تاثیر گذار باشد.

با گذشت زمان و بالا رفتن سن افراد، مصرف دخانیات و از بین بردن چربی های زیر پوستی، تحرک زیاد پوست صورت و از بین رفتن رطوبت موجود در سلول های پوست، عدم استفاده از کرم ضد آفتاب و خشک شدن پوست و … کلاژن کمتری در پوست تولید می گردد و روند ایجاد چین و چروک سرعت می گیرد.

قابل ذکر است که عوامل ژنتیکی و ارثی، عدم استفاده از کرم های مرطوب کننده و آب رسان در سنین مختلف، کاهش و افزایش وزن ناگهانی و … از دیگر دلایل ایجاد چین و چروک در پوست افراد می باشد.

با توجه به این موارد استفاده از انواع کرم های ضد چروک برای افراد با سنین مختلف ضروری است. زیرا این کرم ها به خوبی می توانند به ترمیم لایه های پوستی بپردازند و رطوبت لازم را به آنها برسانند.

سن شروع استفاده از کرم ضد چروک

سن شروع استفاده از کرم های ضد چروک را نمی توان به صورت خیلی دقیق مشخص کرد، چون در موارد زیادی به کیفیت پوست افراد و نحوه نگهداری از آن بستگی دارد.

اما به طور کلی با توجه به اهمیت تولید کلاژن و خاصیت الاستیسیته پوست، می توان گفت که افراد از سن 30 سالگی، باید استفاده از انواع کرم های ضد چروک را در دستور کار خود قرار دهند.

در این میان گاهی اوقات افراد به دلایل ارثی و ژنتیکی می توانند زمان استفاده از این کرم ها را تغییر دهند.

در این میان برخی از افراد از سن 20 سالگی اقدام به استفاده از انواع این کرم ها می کنند تا پوست شان کمتر دچار آسیب شود و چروک های پوستی سطحی، عمیق تر نشوند.

گفتنی است که ترکیبات موجود در کرم های ضد چروک سبب می شوند که پوست تقویت شود و سلول های مرده پوست از بین بروند و به اصطلاح پوست لایه برداری شود.

در این میان خیلی از محققان معتقد هستند پوست های خشک زودتر چروک می شوند ، زیرا مرطوب نمی باشند. به همین دلیل این افراد باید زودتر از کرم های ضد چروک استفاده کنند.

 

معرفی کرم ضد چروک انژسل

با توجه به تمامی مطالب گفته شده، افراد باید دقت کنند که برای رفع چروک های سطحی پوست و جلوگیری از عمیق تر شدن چروک ها از کرم های ضد چروک مناسبی که دارای ترکیبات موثر هستند، استفاده کنند.

کرم ضد چروک انژسل می تواند انتخاب خوبی برای افراد در سنین مختلف باشد. کرمی که هیچگونه آسیبی به پوست های حساس وارد نمی کند زیرا این کرم به خوبی به رفع چروک های عمیق پوست و همچنین پیشگیری از ایجاد چروک های عمقی و سطحی پوست می پردازد.

این کرم با استفاده از ترکیبات موثر موجود در خود به تقویت پوست می پردازد، آن را مرطوب می کند و همچنین خطوط ریز و چروکیده صورت را از بین می برد و به ترمیم لایه های مختلف پوست می پردازد.

از دیگر ترکیبات موثر کرم ضد چروک انژسل می توان به هیالورونیک اسید اشاره کرد، این ترکیب به خوبی به آبرسانی پوست می پردازد و فاصله بین سلول های پوستی را با استفاده از آب و مواد مغذی پر می کند و پوست را تحریک به تولید کلاژن های بیشتری می کند.

ویتامین c نیز یکی دیگر از ترکیبات موجود در این کرم است که می تواند سبب کاهش تولید ملانین و افزایش تولید کلاژن ها در پوست شود.

این ویتامین در از بین بردن رادیکال های آزاد پوست نقش موثری دارد و به تقویت پوست افراد می پردازد.

از دیگر ترکیبات این کرم می توان به روغن ماکادمیا و امگا 3، 6 و 9 اشاره کرد. روغن ماکادمیا ضمن تقویت پوست و جلوگیری از التهابات پوستی، می تواند از ایجاد آکنه و جوش در پوست نیز جلوگیری کند.

همچنین امگا 3، 6 و 9 موجود در این کرم نیز می تواند به خوبی به ترمیم لایه های پوستی بپردازد و پوست را تحریک به تولید کلاژن کند.

اسکوالن و توکوفرول نیز از آنتی اکسیدان های قوی موجود در این کرم ضد چروک می باشند. این ترکیبات می توانند رطوبت سلول های پوستی را حفظ کنند، از ایجاد چین و چروک های سطحی در روی پوست جلوگیری کنند و خاصیت انعطاف پذیری پوست را بالا ببرند.

افراد برای خرید این کرم می توانند با مراجعه به سایت www.unjecellcosmetics.com  ضمن خریداری این کرم با ویژگی های آن آشنا شوند.

Add a Comment

REQUIRED FIELDS ARE MARKED *